Płatność

z dnia

1.    W sklepie mpmstrefa.pl , istnieje możliwość płatności w następujący sposób:

  • Przedpłata na konto bankowe Sprzedającego - przelewając pieniądze bezpośrednio na nr konta BANKU ING; 69 1050 1025 1000 0090 8093 5050.
    Korzystając z tej formy płatności Kupujący nie ponosi żadnych dodatkowych kosztów.
    Realizacja zamówienia rozpoczyna się natychmiast po uznaniu konta mpmstrefa.pl 
  • Płatność za pobraniem - wybierając tą metodę Kupujący obciążany jest dodatkowo zryczałtowanym kosztem pobrania w wysokości 5 zł . Procedura realizacji zamówienia rozpoczyna się natychmiast po elektronicznym potwierdzeniu zamówienia przez Operatora sklepu mpmstrefa.pl  
  • Płatność online – wybierając tę metodę Kupujący zostaje przekierowany na stronę płatności Przelewy24. Korzystanie z tej opcji dokonywane jest poprzez zewnętrzny, dedykowany do tego rodzaju płatności widget. Narzędzie wymaga niezależnej akceptacji Regulaminu oraz udzielenia niezbędnych do realizacji  płatności zgód. 

2.    Za moment dokonania płatności uważa się moment wpływu gotówki na konto Sprzedającego (w przypadku płatności przelewem na konto Sprzedającego) lub potwierdzenie realizacji płatności otrzymane od Przelewy24.

3.    Kupujący jest zobowiązany zapłacić cenę końcową, będącą wynikową ceny zakupu towarów powiększoną o koszty transportu.