Wysyłka

z dnia

 

1.    Czas wysyłki produktów jest oznaczony na stronach internetowych sklepu MPMstrefa.pl i wynosi 48 godzin.  Sklep internetowy MPMstrefa.pl dołoży wszelkich starań, aby dostawa towaru nastąpiła w czasie podanym w karcie produktu w sklepie internetowym. W przypadku niemożliwości dostawy towaru w wyżej wymienionym czasie, Kupujący zostanie o tym niezwłocznie poinformowany przez Operatora sklepu internetowego MPMstrefa.pl . Jeżeli zamówienie zostanie złożone przed godziną 10:00, współpracująca z nami firma kurierska (DHL) dowiezie sprzęt następnego dnia roboczego! Dotyczy tylko zamówień płatnych gotówka przy odbiorze - w pozostałych przypadkach moment wysyłki towaru może być przesunięty o czas potrzebny na weryfikację płatności." Maksymalny czas potwierdzenia dostawy wynosi 48 godzin następujących po sobie dni roboczych.

2.    Dostawa towaru realizowana jest ubezpieczoną przesyłką we współpracy z firmą kurierską DHL. Sklep internetowy MPMstrefa.pl , zastrzega sobie możliwość zmiany firmy kurierskiej, także po złożeniu zamówienia przez Kupującego.

3.    W momencie przekazania towaru firmie kurierskiej Kupujący jest powiadamiany o tym fakcie poprzez wysłanie informacji elektronicznej na konto email podane w zamówieniu. Kupujący ma możliwość śledzenia stanu swojego zamówienia poprzez stronę internetową "Konto" będące integralną częścią sklepu internetowego MPMstrefa.pl , oraz link w emailu potwierdzającym zamówienie.

4.    Kupujący może również odebrać zamówiony towar osobiście w  Punkcie Wydań Osobistych MPMstrefa.pl ,  po uprzednim obustronnym potwierdzeniu terminu odbioru - bez dodatkowych kosztów.

5.    Koszt dostawy towaru w całości pokrywa Kupujący.

6.    Kupujący ma obowiązek ocenienia stanu produktu i jego zgodności z zamówieniem w momencie dostawy przez Kuriera i w jego obecności. W przypadku uszkodzenia towaru należy w obecności Kuriera sporządzić protokół reklamacyjny (druk tego protokołu zobowiązany jest posiadać kurier) , zawierający opis uszkodzenia. Reklamowany towar, należy wraz z fakturą sprzedaży zwrócić Kurierowi. Jeżeli paczka zawiera więcej niż jeden produkt należy zwrócić je wszystkie. Koszt transportu ponosi Sprzedający. Kiedy towar znajdzie się ponownie na magazynie MPMstrefa.pl  zostanie wymieniony na nowy, a nowa przesyłka zostanie wysłana na koszt Sprzedającego. W przypadku stwierdzenia uszkodzenia towaru w czasie późniejszym należy postępować wg zasad gwarancji.

7.    Koszt dostawy towaru wynosi 15  PLN *

8.    W momencie otrzymania towaru Kupujący musi potwierdzić jego odbiór. Od tej pory towar staje się jego własnością.

 

wybierając metodę płatności Za Pobraniem, Kupujący obciążany jest dodatkowo zryczałtowanym kosztem pobrania w wysokości 5 zł